Foukané izolace

Foukaná izolace vám přináší celou řadu možností a výhod. Jedná se o izolaci, která je vhodná pro jednoduché i složité konstrukce. Fouká se z vozu před objektem přímo na místo určení, čímž nevzniká nepořádek a odpad. Realizace je čistá a rychlá, před zafoukáním izolace není třeba žádných složitých příprav či vyklízení. Výhodou foukané izolace je, že jako jediná umí dokonale vyplnit veškerý izolovaný prostor bez tepelných mostů.

Společnost ŠTEFL stavitelství s.r.o. je odborným dodavatelem celulózové izolace TEMPELAN.

Co je TEMPELAN?

TEMPELAN je stoprocentní ekologická tepelná a akustická izolace, která má až o 40 % lepší tepelně izolační vlastnosti než minerální nebo skleněné izolace. Je vyrobena z tříděného recyklovaného papíru a aditiv poskytujících ochranu před ohněm, škůdce, hnilobou a plísněmi.

Kde lze TEMPELAN použít?

TEMPELAN lze použít na rovné nepochozí plochy i do připravených dutin, např. v půdních prostorách, šikmých střechách, obvodových stěn domů, vnitřních příček, stropních konstrukcích… TEMPELAN je vhodný do všech typů staveb jako jsou běžné domy, nízkoenergetické a pasivní domy, novostavby i rekonstrukce, výrobní haly nebo veřejné prostory.

Proč je TEMPELAN nejoblíbenější izolací?

TEMPELAN na rozdíl od některých skelných nebo minerálních foukaných izolací od jiných výrobců:

  • není toxický
  • neobsahuje formaldehyd
  • není abrazivní
  • není korozivní
  • nezpůsobuje podráždění pokožky

Pro lepší představu o našich odborných zkušenostech v této oblasti navštivte sekci Naše reference.Kontaktujte nás

ŠTEFL stavitelství s.r.o.
Plzeňská 2631/2, 370 04 České Budějovice

Tel.: + 420 773 692 410
e-mail: info@stefl-stavitelstvi.cz

IČ: 28138007, DIČ: CZ28138007